2012年2月28日星期二

Tüm İşyeri İhtiyaçlarınız İçin

Resimleri gormekte sorun yasiyorsaniz buraya tiklayiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN VE SİTEMİZDE VERMİŞ OLDUĞUMUZ PROMOSYON KODUNU KULLANIN, İLK SİPARİŞİNİZDE %5 İNDİRİM KAZANIN! 

 

TÜM İŞYERİ İHTİYAÇLARINIZ TOPTAN SATIŞ FİYATINA ADRESİNİZDE!

 

www.akalkurumsal.com.tr    /   (212) 259 64 80 pbx

 

Akal Kurumsal Hizmetler, 2003 yılından beri firmaların kırtasiye, temizlik, ambalaj, gıda ve diğer tüm ihtiyaçlarını toptan fiyatına perakende olarak karşılamaktadır.  Böylelikle müşterilerine fiyat, zaman ve işgücü tasarrufu sağlar.  İster telefon, ister internet yoluyla tüm işyeri ihtiyaçlarınız kapınıza kadar teslim edilir.

Hizmetlerimizin firmanıza sağlayacağı avantajlar şunlardır:

En Uygun Fiyatlar
Akal Kurumsal kırtasiye malzemelerinden temizlik malzemelerine, gıda ürünlerinden ambalaj malzemelerine kadar işyerinizin tüm ihtiyaçlarını toptan fiyatına perakende olarak en uygun şekilde tedarik eder.

Adresinize Teslimat
Akal Kurumsal, İstanbul il sınırları içerisindeki tüm siparişlerinizi kendi dağıtım ağı ile adresinize ulaştırır. Böylelikle firmanız zamandan,  işgücünden ve yakıttan tasarruf eder.

İade Garantisi
Satın aldığınız ürünler iade garantisi altındadır. İstenildiği takdirde 15 gün içerisinde değiştirilebilir veya iade edilebilir.

Lider Markalar
Akal Kurumsal, sadece piyasa lideri markalar ve firmalarla çalışır. Kalite standartlarımıza uymayan firmalar ürün portföyümüzde asla yer alamaz. Ürün portföyünde bulunan 2.500'ün üzerinde stoklu ürün kalemiyle ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretir.

Yenilikçi HoReCa Tedarik Sistemi
Akal Kurumsal, yenilikçi "HoReCa" tedarik modelini benimser. Bu modele göre, metrekareleri işgal eden mağazalar, yüksek reklam giderleri vs. yoktur. Böylelikle, oluşan maliyet avantajı fiyatlara yansıtılır ve en uygun fiyatlarla alışveriş imkanı sağlanır.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Akal Kurumsal, deneyimli satış kadrosuyla satış öncesi ve satış sonrası ürünler ve firma ihtiyaçlarınızla ilgili teknik destek vererek, maliyet tasarrufu sağlayan çözümler sunar.

 

SİZE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.

 
  AKAL KURUMSAL HİZMETLER A.Ş.
Dikilitaş Mahallesi Barış Sokak No:9 - 2 Beşiktaş / İSTANBUL
Tel: (212) 327 17 63 - (212) 259 64 80 pbx
Website:
www.akalkurumsal.com.tr

ListeTanitim amacli bir maildir. Listeden cikmak icin akal_kurumsal@mynet.com adresine bos bir mail atiniz.

 Domain

没有评论: