2012年3月19日星期一

E-Pazarlama ile Tanışın

toplu mail gönderimi
Sipariş için : 0256 - 813 7 814

Kuşkusuz 21. yüzyılın en etkili ve en güçlü e-pazarlama yollarından biri Toplu E-Mail gönderimidir.Praticweb Hizmetleri uzman kadrosu ve güçlü altyapısıyla toplu maillerinizi profesyonel şekilde gönderir.

İster kendi mail listenize isterseniz sizler için devamlı güncellediğimiz hazır mail veritabanlarımızdan hedef kitlenize uygun kategorideki maillere gönderim yapabiliriz.Unutmayın ki Toplu Mail gönderimi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır , bilinçsizce yapılan gönderimler işletmenize fayda yerine zarar ve prestij kaybı getirir.Praticweb toplu maillerinizi  kurallara uygun olarak özel lisanslı yazılımları ve sunucularıyla SMTP destekli ve değişken ip'ler kullanarak spam filtelerine takılma olasılığını minimize ederek gönderir.

Profesyonelce gönderilmiş toplu emaillerinizin gerek web sitenizin trafiği gerek yeni potansiyel müşteriler kazandıracağını unutmayın.Mail databaselerimiz %85 oranında günceldir , bu husus çok önemlidir , piyasada 50$'a satılan içinde milyonlarca çöp email adresi barındıran listelerden değil , özenle derlenmiş ,ayıklanmış ve güncelliğini düzenli olarak test ettiğimiz ve devamlı üzerine yeni açılan mail hesaplarını eklediğimiz veritabanlarıdır.

Aşağıda sizler için hazırladığımız Toplu E-Mail gönderim paketlerinden birini seçip hemen web sitenizi,ürünlerinizi,duyuru ve promosyonlarınızı binlerce potansiyel müşteriye ulaştırabilirsiniz.Mailinizin tasarımı fiyata dahildir.


toplu mail tester toplu mail starter toplu mail standart toplu mail ekonomik
toplu mail pro 3 Aylık Abonelik 6 Aylık Abonelik 12 Aylık Abonelik

Toplu Mail Gönder

Toplu E-Mail Ekonomiktir

Aylık Toplu Mail Gönder

Mail listemizden çıkmak için lütfen boş bir mail atınız.Teşekkürler.


没有评论: