2012年3月10日星期六

Facebook ve Twitter Sayfalarınızdaki Hayran ve Takipçi Sayılarını Artırmak İstermisiniz ?

Untitled Document

Facebook

Facebook firma sayfalarının yada firmaların şuanda en büyük sıkıntıları facebook sayfalarının üyelerinin sayısının az olması arkadaş eklemek veya tavsiyelerle firma sayfanızın üye sayısı 500-1000 kişi civarlarına kadar yükselmektedir. Fakat Facebook Dünyada o kadar hızlı bir büyüme gerçekleştirdiki bir çok reklam mecralarının bitmesine ve yeni bir reklam ve tanıtım alanı oluşmasına neden oldu. Mevcut Facebook reklamlarının ortalama maliyetleri 0,35-0,70 tl tıklama başı birim maliyetlere denk gelmektedir. Facebookda sağ tarafta reklam ve ürünlerinizi tanıtım için harcadığınız tüm ücretlerin nedeni facebookda kayıtlı insanların firma sayfanızı ziyaret etmelerini ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmek. Size kendi mevcut toplamda 5 milyonluk facebook sayfalarımızda firma facebook sayfası tanıtımlarını yaparak doğal yollarla %100 aktif gerçek facebook kullanıcılarının sayfanızı beğenmesini sağlamaktayız. Firma sayfanızın hayran sayısının yükselmesininin faydaları;

 • 50. 000 kişilik bir facebook sayfanız varsa burada paylaştığınız ürün yada hizmet aynı anda mevcut tüm sayfanızı beğenmiş 50.000 kişinin duvarında payşaılmış olacaktır.Duyuru ve tanıtımlarınızı çok kısa sürede online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.
 • Facebook da paylaştığınız duyuru ve tanıtımları web siteniz vasıtası ile paylaşım yapıyorsanız tanıtımınıza ilgi gösteren kişiler web sitenizi ziyaret edeceklerdir. Günlük ortalama 10.000 ile 50.000 ziyaretçiyi web sitenize çekmiş olacaksınız . web sitenizin hiti inanılmaz derecede yüksek oranda yükselecektir.
 • Google da üst sıralarda yer almak istediğiniz durumlarda sitenizi ziyaret eden kişi sayısı google algoritmasında oldukça önem kazandığı için sitenize facebook üzerinden ciddi anlamda ziyaretçi çektiğiniz için google da üst sıralara çıkma olanağı sağlamaktadır.
 • Yüksek sayılardaki facebook sayfaları için hazırlanan uygulama ve anketler ile üyeleri bünyenizde toplayarak onlara izinli toplumail ve tanıtımlar yapabilirsiniz.
 • Ürün ve hizmetlerinizin satış oranları ciddi oranda artacaktır.
 • Sayfanıza üye olan kişilerin arkadaşlarına onlarında arkadaşlarına ulaşabileceğiniz bir sisteme sahip olmuş olacaksınız
 • Facebook reklam maliyetlerinin 10 da 1 ücretlerle facebook firma sayfanıza üye çekmiş olacaksınız.
 • Marka bilinirliği ve imajınızın yükselmesine neden olacaktır.
Facebook Organik Üye Sayısı Artırılma Hizmetleri
1000 Üye Çekimi 50 TL
5000 Üye Çekimi 200 TL
10.000 Üye Çekimi 350 TL
50.000 Üye Çekimi 1500 TL

 

Twitter

Twitter firma sayfalarının takipçilerinin sayısının az olması takipçi toplamak için takip etmek zorunda kalmadan size organik sürekli tweet atan ve rt yapan doğal twitter üyelerini kendi toplamda 2 milyonluk twitter sayfalarımızda firma tanıtım tweetlerinizi atarak size twitter takipçi çekmekteyiz. Twitter kullanıcıları facebook kullanılarına oranla sayısı daha azdır. Türkiye de genel olarak yapılan incelemelerde twitter kullanıcılarının genelde daha elit ve kültür seviyesi yüksek kişiler tarafından tercih edildiği tespit edilmiştir. Twitter daki takipçi sayısı bir anlamda şirket ve firmalar tarafından bir imaj olarak da kabul edilmektedir. Twitter ile google arasında yapılan anlaşmalar nedeni ile twitter daki firma yada kurumunuz ile ilgili tüm paylaşımları google çok daha hızlı bir şekilde indexlemekte ve bu indexlemenin google da üst sıralarda çıkmanıza olanak sağladığı doğrulanmaktadır.takipçi sayınız ne kadar yüksek ise firmanızı ve tanıtımlarınızı o kadar geniş bir alana duyurmuş olacaksınız. Buda size yeni müşteri kazanmanızı sağlamakla birlikte bilinirlik ve imajınıza çok büyük artılar sağlayacak bir twitter sayfasına sahip olmuş olacaksınız.

 

 • 10. 000 kişilik bir twitter takipçiniz varsa burada paylaştığınız ürün yada hizmet aynı anda mevcut tüm sayfanızı takip eden 10.000 kişinin duvarında paylaşılmış olacaktır.Duyuru ve tanıtımlarınızı çok kısa sürede online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.
 • Twitter da paylaştığınız duyuru ve tanıtımları web siteniz vasıtası ile paylaşım yapıyorsanız tanıtımınıza ilgi gösteren kişiler web sitenizi ziyaret edeceklerdir. Günlük ortalama 1.000 ile 10.000 ziyaretçiyi web sitenize çekmiş olacaksınız . web sitenizin hiti inanılmaz derecede yüksek oranda yükselecektir.
 • Google da üst sıralarda yer almak istediğiniz durumlarda sitenizi ziyaret eden kişi sayısı google algoritmasında oldukça önem kazandığı için sitenize twitter üzerinden ciddi anlamda ziyaretçi çektiğiniz için google da üst sıralara çıkma olanağı sağlamaktadır.
 • Yüksek sayılardaki facebook twitter sayfaları için hazırlanan uygulama ve anketler ile üyeleri bünyenizde toplayarak onlara izinli toplumail ve tanıtımlar yapabilirsiniz.
 • Ürün ve hizmetlerinizin satış oranları ciddi oranda artacaktır.
 • Sayfanıza üye olan kişilerin arkadaşlarına onlarında arkadaşlarına ulaşabileceğiniz bir sisteme sahip olmuş olacaksınız
 • Marka bilinirliği ve imajınızın yükselmesine neden olacaktır.
Twitter Organik Takipçi Sayısı Artırılma Hizmetleri
1000 Takipçi Artırımı 100 TL
5000 Takipçi Artırımı 450 TL
10.000 Takipçi Artırımı 800 TL
50.000 Takipçi Artırımı 3500 TL

 

Google Adwords Hizmetleri
Google tarafından verilen sponsor bağlantı hizmetleri sitenizin içeriği kaliteli olması yada çok kurumsal bir site olduğuna bakılmadan google da istediğiniz kelimelerde ödeme yaptığınız ücret kadar 1. sayfadaki yerinizi kiralama hizmetidir. Kelime zorluk derecesi ve arama kriterlerine göre reklamlarınızın tıklama birim maliyetleri 0,35 tl ile 2,00 tl arasında değişmektedir. Bütçeniz ve aldığınız tıklamaya göre reklamınız 1. sayfada yayınlanır. Bu ayarlamaları siz kendiniz yapabileceğiniz gibi isterseniz bu konu üzerinde uzmanlardan yararlanabilirsiniz. Neden google adwords uzmanlarından yarar almalısınız. Uzmanlar bu arama kelimeleri optimasyonu ve reklamların yayınlanma saatleri doğru kelimelerin tespit edilmesi SEM uygulamalarına vakıf kişilerin desteği ile yapıldığı taktirde reklamlarınızın aynı bütçe ile daha fazla tıklama almasına olanak sağlamaktadır. Firmamız içerisindeki SEM uygulama uzmanları hiç bir ücret talep etmeden sizlerin google adwords kampanyalarınızın düzenlenmesi ve yayınlanması konusunda destek vermektedirler.

 

Google Panda Algoritmasına Uygun Tamamen Doğal Google 1. Sayfa Seo Hizmetleri

Google seo alanında panda algoritması ile tüm seo anlayışını ve seo taktiklerini uygulayan kişileri perişan bir hale çevirdi. Yeni algoritma özgün siteler ve özgün içeriklerle donatılmış doğru ve gerekli içerikleri site içerisinde barındıran sitelere yükselmeleri konusunda büyük bir fırsat doğurdu. Eski blog kasma ve profil backlink gibi tüm uygulamalar eskiden google da yükselmenize neden olurken şuan bunu uygulayan siteleri google panda filtresine alıp google arama motorundan çıkartarak cezalandırmak istemektedir. Mevcut yeni algoritmaya göre çalışmalar yapmış olduğumuz sitelerde çok başarılı sonuçlar alarak Google panda algoritmasına uygun web site tasarımları web site optimizasyonu ve profesyonel seo hizmetleri sunmaktayız. Tüm dünyada ve türkiyede en çok arama yapılan rekabet düzeyi yüksek bir kelimede çalıştığımız bir firmayı 90.000.000( Doksan Milyon Arama Sonucu İçerisinden)google doğal aramalarında ilk 50 sayfada yokken 1. sayfaya taşıdık. Referans olarak buraya yazmak istememizin nedeni müşterimizin sitesine rakipleri tarafından saldırıların engellenmesi ve zarar görmesini istemediğimiz için burada belirtmiyoruz. Doğal yollarla en zor kelimeler ve kelime grupları ile ilgili sürekli ve doğal bir şekilde google da 1. sayfada yerinizi almak istiyorsanız firmanız ve kelimeleriniz ile ilgili kurduğumuz alt yapımız ile ücret iade garantili seo hizmeti vermekteyiz. Referans ve tüm uygulamalarımız ile ilgili olarak iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

Web : www.kurumsalseocu.com
E Mail info@kurumsalseocu.com
Gsm: 05325702049

 

 Sunucu Mail
Turkiye'nin ilk Mail Sunucu Hizmeti, Sizde Firmanizi Tanitmak isterseniz Web Sitemizi Ziyaret Edin.

没有评论: