2012年3月8日星期四

Re: Güne özel indirimler

Günün özel Fırsat Daveti fırsatı

Taç Çift Kişilik Yatak Örtüsü Sempre Gri'de İnanılmaz Fırsat ! 229,90 Yerine Sadece 129, 90 TL!

Yatak odanızı yeniden mi şekillendiriyorsunuz?Çeyiz mi hazırlıyorsunuz?Yada yeni evlenen bir tanıdığınıza güzel bir hediye mi arıyorsunuz? İşte tam aradığınız ürün burada!Türkiye'nin en iyi tekstil markalarından Taç'ın bu harika yatak örtüsü takımına kısa bir süre için Fırsat Daveti'nde 129,90 TL'ye sahip olabilirs..

Günün özel Fırsat Daveti fırsatı

Mini Mp3 Player 29.90 TL Yerine Sadece 13.90 TL

Evde , işte , sokakta , seyahatta , dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu harika mp3 playerlar şimdi Fırsat Davet'i ile sizlerle.Müzik tutkunuysanız bu mini mp3 playerler tam aradığınız şey!..

Günün özel Fırsat Daveti fırsatı

30x90 Boyutunda Harika Kanvas Panolar 44TL Yerine 18.90TL !!

Yaşadığınız mekanlara sıra dışı, romantik, modern ve eğlenceli bir görsellik mi kazandırmak istiyorsunuz? Fırsat Daveti ile Son zamanların en trend dekorasyon objesi kanvas tablolar ile duvarlarınıza renk katın!..

Günün özel Fırsat Daveti fırsatı

Battlefield 3 PS 3 Oyunu 170 TL Yerine Fırsat Davetinde Sadece 114,90 TL

Battlefield 3 ile gerçek bir savaş deneyimine hazır olun!İnanılmaz grafikleri , oynanışı ve haritaları ile BF3 sizi gerçek savaşın tam ortasına götürüyor.Kullanabileceğiniz onlarca silah ve araç , 64 kişiye kadar destek veren online sunucuları ile bu oyunun başından kalkamayacaksınız.....

Günün özel Fırsat Daveti fırsatı

Relaks Tone Zayıflamaya Yardımcı Masaj Aleti 79TL Yerine 29.90TL (Kargo Ücreti Yoktur)

Relax & tone , İncelmek, vücudunuza şekil vermek ve rahatlamak için artık tek ihtiyacınız olan, bu inanılmaz hünerli masaj aleti. Hafif ve etkili bir alet olan Relax Tone tüm vücudunuzu çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır...

Görmek istediğiniz tüm fırsatlar tek adreste - www.firsatdaveti.com

Mail Almak İstemiyorsanız Lütfen Tıklayınız...

没有评论: