2012年4月3日星期二

Kolesterol Sorunu Olanlar Okumalı !95 TL değerindeki tüm ürünlerimizde 1 gün geçerliliği olan 2+1 kampanyasından hemen şimdi faydalanın !

Zeytin Yaprağı Ekstraktının Kolesterol Üzerindeki Etkisi Nedir?


Oleuropein isimli etken madde yüksek oranda zeytin ağacının yaprağında bulunmaktadır. Oleuropein’in  kötü kolesterol üzerindeki etkisi; kolesterolün barsak emilimini gerçekleştiremeden dışarıya atılmasını sağlayarak kan kolesterol değerlerinde kötü kolesterol oranının düşmesini sağlar. Oleuropein’in iyi kolesterol üzerindeki etkisi ise; kötü kolesterol oranının azalması ile sağlanan total kolesterol oranında iyi kolesterolün yükselmesine olanak sağlar.

Neticede kan kolesterol değerlerinde Zeytin Yaprağı Ekstraktı içerisinde bulunan oleuropein etken maddesinin sağladığı etki kötü kolesterolün azalması ve iyi kolesterolün artış göstermesidir.

 

Kolesterolünüzü hiçbir yan etkiye maruz kalmadan Zeytin Yaprağı Ekstraktı ile dengeleyebilirsiniz. 

Zeytin Yaprağı Ekstraktını incelemek yada temin etmek için tıklayınız…

 

Zeytin Yaprağı Ekstraktını incelemek yada temin etmek için tıklayınız…

Kolesterol sorununuz için uzman doktorlarımız ile iletişim numaralarımızdan görüşebilirsiniz...

KAMPANYA

İMMU-NAT Bitkisel İlaç ve Doğal Sağlık Ürünlerinin başlattığı kampanyada 1 gün süre ile geçerli olan kolesterol sorunu olanların kullanması gereken Zeytin Yaprağı Ekstraktı 2 şişe alana 3. Şişe firmanın tedavinin devamlılığı için kullanıcılarına hediyesidir. 

Hemen Sipariş

Dilerseniz telefon ile dilerseniz Kredi Kartınızla hatta Axess kredi kartınıza 3. taksit imkanıyla bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

İLETİŞİM
0 252 385 24 04
0 252 385 26 27
0 549 385 24 04
0 549 385 26 27
info@immunat.com.tr

Mailimiz sizinle ilgili bir konu içermiyor ise konu ile bir arkadaşınıza, yakınınıza iletebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz... Mailimiz size rahatsızlık verdiyse mail listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız...

没有评论: